Loading...

Not Just Some Wear

Not Just Some Wear B.V. is de distributeur/agent van de hoogwaardige merken CMP, Kari Traa, CMP, Amundsen, Scott Sports, Dolomite en Powderhorn. Ons kantoor bevindt zich in Ridderkerk en in het Sports Business Center in Leusden hebben wij onze showroom. Met ons jonge en gedreven team hebben wij grote ambities om de posities van deze merken in de Nederlandse markt te versterken en verder uit te bouwen. Het team bestaat uit professionals met jarenlange kennis en ervaring in de Nederlandse sport- en fashionbranche.

Our team

Ed van Domburg
Director
e: ed@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 888

Rick ter Wee
Director
e: rick@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 888

Dennis van der Meulen
Sales
e: dennis@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 809
m: +31 6 278 94 478

David Huisman
Sales
e: david@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 809
m: +31 6 120 39 201

Naomi van de Werken
Back Office
e: naomi@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 887

Liesbeth van Beveren
Marketing
e: liesbeth@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 872

Saskia Bakkes
Back Office
e: saskia@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 809

Suzanne Koelewijn
Human Resources
e: suzanne@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 877

Bastiaan van Rooij
Operations
e: bastiaan@notjustomewear.com
t: +31 180 745 870

Maaike Cok
Finance
e: maaike@notjustsomewear.com
t: +31 180 745 863